Demagog.sk

Zoznam diskusií

08
Oct

Rozpočet na rok 2018 O 5 minút 12

Hostia: Peter Kažimír, Ivan Švejna, Eduard Heger, Boris Kollár

S debatou O 5 minút 12 zo dňa 8. októbra 2017 odštartovala séria politických diskusných relácií, v ktorých v hlavnej role vystupuje štátny rozpočet na rok 2018. Účinkovali ešte: Peter Kažimír, Ivan Švejna, Eduard Heger a Boris Kollár. Ich hodnotenie si prečítajte v našej analýze.  

01
Oct

Lubyová a Gröhling v TA3 V politike

Hostia: Martina Lubyová, Branislav Grohling

V TA3 diskutovala po prvýkrát nová ministerka školstva Martina Lubyová s teamleaderom pre školstvo strany SaS Branislavom Gröhlingom. 

01
Oct

Prezident Kiska v O5M12 O 5 minút 12

Hostia: Andrej Kiska

26
Sep

Ftáčnik, Droba, Frešo a Kusý v diskusii SME Iné

Hostia: Pavol Frešo, Rudolf Kusý, Juraj Droba, Milan Ftáčnik

Hosťami Diskusie SME boli 26. septembra štyria kandidáti na post župana BSK. So šéfredaktorkou SME Beatou Balogovou diskutovali Juraj Droba, Pavol Frešo, Milan Ftáčnik a Rudolf Kusý. 

24
Sep

Remišová v TA3 V politike

Hostia: Veronika Remišová

Poslankyňa OĽaNO-NOVA Veronika Remišová bola hosťom relácie TA3 V politike. Venovala sa téme európskej integrácie či majetkovým priznaniam politikov.

23
Sep

Kollár, Paška a Podmanický v Sobotných dialógoch Sobotné dialógy

Hostia: Boris Kollár, Ján Podmanický, Jaroslav Paška

Hosťami relácie Sobotné dialógy boli 23. septembra prvý podpredseda SNS Jaroslav Paška, poslanec NR SR za Smer-SD Ján Podmanický a predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár. Hlavnými témami boli dozvuky koaličnej krízy, aktualizácia priorít vládnej koalície a navrhované opatrenia v sociálnej oblasti. Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."