Demagog.sk

Zoznam diskusií

18
Jun

Diskusia o správe o stave republiky V politike

Hostia: Róbert Madej, Richard Vašečka, Jaroslav Paška

Témou relácie V politike dňa 18. júna bola správa prezidenta SR o stave republiky, ktorá odznela 14. júna v pléne Národnej rady SR. Hosťami relácie boli poslanci NR SR Róbert Madej (SMER-SD), Natália Blahová (SaS), Richard Vašečka (OĽaNO) a Jaroslav Paška (SNS). 

11
Jun

Amnestie Vladimíra Mečiara Sobotné dialógy

Hostia: Vladimír Mečiar

Hosťom relácie "Sobotné dialógy" bol 11. júna bývalý premiér SR a tvorca tzv. mečiarových amnestií Vladimír Mečiar. Pozrite si ako použil faktické informácie pri obhajovaní svojich politických rozhodnutí.

04
Jun

Danko v O5M12 O 5 minút 12

Hostia: Andrej Danko

V relácií "O 5 minút 12" sa 4. júna 2017 stretli predseda Národnej rady SR, Andrej Danko a predseda Poslaneckej snemovne českého parlamentu, Jan Hamáček. Ústrednou témou ich diskusie bola úloha národných parlamentov v EÚ a celkové smerovanie EÚ.   

03
Jun

Bugár a Krajniak Iné

Hostia: Milan Krajniak, Béla Bugár

V relácii Sobotné dialógy sa 3. júna 2017 stretli Milan Krajniak a Béla Bugár, pričom hlavnou témou ich diskusie bolo potvrdenie zrušenia takzvaných Mečiarových amnestií Ústavným súdom SR a tiež stále živá téma extrémizmu na Slovensku. 

15
May

Bugár a iní v TA3 V politike

Hostia: Béla Bugár, Viktor Stromček, Miroslav Ivan

Hosťami relácie V politike boli podpredseda NR SR a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, štátny tajomník ministerstva dopravy Viktor Stromček (Smer-SD) a poslanec NR SR Miroslav Ivan (SaS). Hlavnými témami boli koaličný balík zmien a možné špekulácie pri výstavbe D4/R7.

07
May

Ondruš, Švejna a iní v RTVS O 5 minút 12

Hostia: Branislav Ondruš, Ivan Švejna, Richard Sulík, Boris Kollár

Hostia relácie O 5 minút 12 7. mája diskutovali o najnovších sociálnych opatreniach avizovaných vládnou koalíciou. V debate sa stretli Branislav Ondruš (štátny tajomník Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR za SMER-SD), Ivan Švejna (štátny tajomník Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR za MOST-HÍD), Richard Sulík (poslanec Európskeho parlamentu a predseda SaS) a Boris Kollár (poslanec NR SR a predseda hnutia Sme rodina).Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."