Demagog.sk
František Mikloško

František Mikloško (KDS)

1 Pravda 2 Nepravda 0 Zavádzanie 0 Neoveriteľné

Osobná stránka politika
Zobraziť životopis politika

Výroky

Dôležitý výrok Na telo, 5. februára 2012:

„Janko (Budaj, pozn.), 20 rokov si sa pokúsal dostať do parlamentu, bol si v každých parlamentných voľbách.“

Na telo, 5. februára 2012:

„Bol by som rád, keby ste vedeli, že pán Palko podal demisiu 10.februára a na ministerstvo vnútra došla 16.februára Gorila.“

Na telo, 5. februára 2012:

„Ale potom už to Nicholson dal na pravú mieru, že nebol za ním so spisom Gorila, že mu o tom povedal, že pán Palko ako minister vnútra mu povedal, pokiaľ ten spis nemá v rukách, nemôže nič robiť. A Tom Nicolson to jasne povedal.“

Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."