Demagog.sk
Ľubomír Galko

Ľubomír Galko (SaS)

33 Pravda 5 Nepravda 2 Zavádzanie 15 Neoveriteľné

Osobná stránka politika
Zobraziť životopis politika

Výroky

O 5 minút 12, 12. februára 2017:

„Máte nominantov, aj keď vy nie, myslím, že sú tam viac-menej smerácki nominanti, v energetických štátnych spoločnostiach“

O 5 minút 12, 12. februára 2017:

„…2200 eur je na jedného baníka.“

O 5 minút 12, 12. februára 2017:

„Predsa naši odborníci na energetiku, Karol Galek a Janka Kiššová, mali niekoľko tlačových besied, kde upozorňovali, že sa toto stane, to sa dialo na jeseň.“

Dôležitý výrok Iné, 25. februára 2016:

„SaS strana … s najlepším ekonomickým programom, to je hodnotenie niekoľkých nezávislých inštitúcií.“

Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."