Demagog.sk
Béla Bugár

Béla Bugár (MOST-HÍD)

360 Pravda 74 Nepravda 42 Zavádzanie 66 Neoveriteľné

Osobná stránka politika
Zobraziť životopis politika

Výroky

O 5 minút 12, 28. júna 2015:

„Však Grécko dlhuje aj nám z eurovalu, ale tam nepredpokladám, že ani cent by nevrátili.“

V politike, 12. apríla 2015:

„Takisto ekonomický rast. Viete, aj to je pravda, že minulý rok ekonomický rast bol približne 2,4%. Chvalabohu. Ale treba vidieť, aj že prečo. To znamená, že ak v desiatich štátoch Európskej únie bol oveľa vyšší ekonomický rast a u nás ten rast pomaličky klesá, lebo v 2012 sme boli na šiestom mieste, v 2013 na desiatom a v 2014 už sme na jedenástom mieste, tak treba vidieť aj to.“

Na telo, 26. septembra 2010:

„Výsledok je taký, že tak ste rozdeľovali, že začala rásť aj nezamestnanosť, nie je pravda čo ste povedali, stále takto išla hore nezamestnanosť. Nie necelých 10%, ale oveľa viac 13,14%.“

Na telo, 26. septembra 2010:

„Však s tým, že ste zastavili privatizáciu Cargo (Ficova vláda, pozn.).“

Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."