Demagog.sk
Béla Bugár

Béla Bugár (MOST-HÍD)

360 Pravda 74 Nepravda 42 Zavádzanie 66 Neoveriteľné

Osobná stránka politika
Zobraziť životopis politika

Výroky

O 5 minút 12, 20. mája 2018:

„Hovoríte dotácie na betónové plochy (…) Na dotáciu, teda na tu betónovú plochu, ročne je 44 eur.“

O 5 minút 12, 4. februára 2018:

„…na Agrokomplexe táto otázka minulý rok bola otvorená. Dokonca tam už sme hovorili o zelenej nafte.“

O 5 minút 12, 4. februára 2018:

„My sme napríklad prijali zákon, podľa ktorého (…) vyše sto tisíc eur nemusíte robiť čisto v škole alebo zdravotné zariadenie, verejné obstarávanie, čo sa týka potravín…“

Dôležitý výrok V politike, 30. júna 2013:

„Neviem, pán premiér, či o tom viete, že nájomné za pôdohospodársku pôdu sa zvyšuje o 30 %. To je májový list Slovenského pozemkového fondu, čo rozposielajú.“

Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."