Demagog.sk
Béla Bugár

Béla Bugár (MOST-HÍD)

357 Pravda 73 Nepravda 41 Zavádzanie 66 Neoveriteľné

Osobná stránka politika
Zobraziť životopis politika

Výroky

Dôležitý výrok O 5 minút 12, 4. marca 2012:

„30-40% zníženie napr. príjmu ľudí čo dôchodkov (v Grécku v rámci úsporných opatrení pozn.), to je kozmetické?“

Na telo, 26. septembra 2011:

„A preto trošku sa čudujem, ale, ale na to som nedostal odpoveď od žiadneho z vás, že aj ty si sám povedal dobre, sme sa rozhodli, že Grécku sme nedali. Súhlasím. Lebo nebudeme rozdávať peniaze. Zároveň si povedal, ale, že dobre sme sa rozhodli, alebo dobré rozhodnutie bolo, že Íri dostali, lebo tí to aspoň vedeli využiť.“

O 5 minút 12, 20. marca 2011:

„Tak musíme povedať, že samozrejme, túto otázku minulý rok (potravinovej pomoci sociálne slabším pozn.) otvorila a dá sa povedať aj odsúhlasila Smer, vtedy ešte ako vládna strana.“

Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."