Demagog.sk
Peter Bobula

Peter Bobula (KDH)

3 Pravda 1 Nepravda 0 Zavádzanie 0 Neoveriteľné

Osobná stránka politika
Zobraziť životopis politika

Výroky

Dôležitý výrok O 5 minút 12, 28. novembra 2010:

„Z pohľadu KDH chcem vysloviť v prvom rade uspokojenie nad tým, že sme pevne zapísaní, a aj tieto voľby to opätovne potvrdili ako aj predchádzajúcich päť, že patríme medzi tri politické strany na úrovni miestnej samosprávy.“

O 5 minút 12, 28. novembra 2010:

„…v Banskej Bystrici, ktorá je opačným prípadom zásadného zlomu ako Bratislava. Banská bystrica tradične bola vždy ľavicové mesto. Tentokrát došlo tam k zlomu, zvíťazil stredopravý kandidát, ktorého my sme od počiatku podporovali, osobitne náš predseda.“

O 5 minút 12, 28. novembra 2010:

„… my sme našim partnerom podporili v regionálnych voľbách kandidátov na župana.“

O 5 minút 12, 28. novembra 2010:

„…náš kandidát, konkrétne v Levoči. No, tým, že nevyhral a bol tam ten rozdiel veľmi malý…“

Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."