Demagog.sk
Pavol Hladký

Pavol Hladký (SaS)

2 Pravda 0 Nepravda 0 Zavádzanie 0 Neoveriteľné

Osobná stránka politika
Zobraziť životopis politika

Výroky

Dôležitý výrok O 5 minút 12, 28. novembra 2010:

„Ja by som rád ešte zareagoval najskôr na tú vašu predchádzajúcu otázku, že prečo nezávislí poslanci alebo teda kandidáti, že prečo ich úspech v takom meradle. Osobne si myslím, že je to určitý trend. …“

O 5 minút 12, 28. novembra 2010:

„…aj keď teda my vlastného primátora sme nezískali v žiadnom z okresných miest kde sme stavali primátorov, ale boli sme súčasťou koalície v niektorých mestách, na Liptove, dokonca na Kysuciach, kde vyhrali kandidáti ktorých sme podporovali.“

Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."