Demagog.sk
Milan Majerský

Milan Majerský (KDH)

4 Pravda 0 Nepravda 0 Zavádzanie 0 Neoveriteľné

Osobná stránka politika

Výroky

Iné, 18. jula 2017:

„Približne pred rokom sa poslanci mestského zastupiteľstva v Levoči rozhodli zakázať hazard…“

Iné, 18. jula 2017:

„Vo štvrtok (27. apríla 2017, pozn.) sme na mestskom zastupiteľstve schvaľovali záverečný účet a skončili sme v rekordnom prebytku hospodárenia + 680 000 eur.“

Iné, 18. jula 2017:

„Európsky fond regionálneho rozvoja v rámci cezhraničnej spolupráce nám schválil finančné prostriedky na opravu a reštaurovanie fontány dobročinnosti.“

Iné, 18. jula 2017:

„…som primátorom v meste, kde sa nám takto podarilo pritiahnuť investora.“

Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."