Demagog.sk
Boris Zala

Boris Zala (SMER-SD)

3 Pravda 0 Nepravda 0 Zavádzanie 0 Neoveriteľné

Osobná stránka politika

Výroky

Iné, 12. februára 2014:

„EÚ má druhé najväčšie výdavky na armádu na svete.“

Iné, 12. februára 2014:

„V súčasnosti máme (EÚ, pozn.) desať strategických partnerov: USA, Kanada, Brazília, Rusko, Čína, India, Japonsko, Južná Kórea, Juhoafrická republika a Mexiko.“

Iné, 12. februára 2014:

„Udelenie veľkorysej kultúrnej a školskej autonómie je podmienkou spokojnosti Kurdov so životom v Turecku. K tomu patrí aj politická reprezentácia v tureckých inštitúciách, predovšetkým zníženie prahu pre vstup do Parlamentu z doterajších 10 % na tradičných 5 %.“

Iné, 12. februára 2014:

„Boris Zala, EP — Skupina progresívnej aliancie socialistov a demokratov v Európskom parlamente, Slovensko – SMER-SD“

Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."