Demagog.sk
Eugen Jurzyca

Eugen Jurzyca (SaS)

11 Pravda 0 Nepravda 0 Zavádzanie 0 Neoveriteľné

Osobná stránka politika
Zobraziť životopis politika

Výroky

V politike, 19. februára 2017:

„Tie hlavné náklady sa dostali do systému nielen pri tom hnedouhoľnom baníctve, ale aj pri tom predaji fotovoltajických licencií. To je veľmi drahá elektrická energia a to spôsobila prvá Ficova vláda.“

V politike, 19. februára 2017:

„Za 15 rokov odišlo od nás 300 tisíc ľudí.“

V politike, 19. februára 2017:

„Duálne vzdelávanie podľa mňa nebolo nikdy u nás zrušené, došlo k nejakému poklesu, ale oficiálne nebolo zrušené.“

V politike, 19. februára 2017:

„v roku 2013 bolo podpísané memorandum, na základe ktorého vláda poskytla niektoré výhody U.S. Steel za podmienky, že nebude hromadne prepúšťať a teda že ostane na trhu.“

Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."