Demagog.sk
Jaroslav Baška

Jaroslav Baška (SMER-SD)

27 Pravda 4 Nepravda 1 Zavádzanie 6 Neoveriteľné

Zobraziť životopis politika

Výroky

V politike, 10. novembra 2013:

„… v Trenčianskom kraji, keď porovnám v roku 2009 posledné voľby, kde sme (SMER-SD, pozn.) boli v koalícii s HZDS, tak sme získali 20 postov v Trenčianskom samosprávnom kraji, v zastupiteľstve zo 45 a my sme si polepšili teraz sme vlastne išli sami bez koalície a máme 25 zo 45 poslancov.“

Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."