Demagog.sk

Fico na TA3

V politike, 9. decembra 2018. (videozáznam relácie)
Moderátor: Norbert Dolinský

Predseda strany SMER-SD a poslanec NR SR Robert Fico bol hosťom relácie TA3 V politike 9. decembra 2018. Bývalý premiér sa venoval programu a cieľom strany Smer-SD, taktiež stiahnutiu demisie ministra zahraničia, Miroslava Lajčáka. 

Štatistiky diskusie

12   5  
2   1  

Pravda     Nepravda     Zavádzanie     Neoveriteľné

Výroky

„Mnohé krajiny sa k nemu nehlásia a už teraz existuje nejaký mechanizmus, ako sa tento dokument bude vykonávať v praxi.“

„…pretože prvýkrát asi v histórii Slovenska došlo (po odstúpení Roberta Fica z funkcie premiéra, pozn.) k oddeleniu funkcie predsedu vlády a predsedu (vládnucej, pozn.) politickej strany (…).“

„Veď to bol pán minister obrany pán Galko, ktorý dal odpočúvať sekretárky, dal odpočúvať novinárov.“

„Máme tu prokuratúra Špeciálnej prokuratúry, pána Špirku, ktorý (…) manipuloval s podpisom na zápisniciach.“

„…ak sa pozriete na čísla verejný dlh pod 49 percentami.“

Prepisy diskusných relácií poskytuje NEWTON Media, spol. s r.o… O spôsobe hodnotenia na tejto stránke nájdete viac informácií na stránke Hodnotenie na Demagog.sk.


comments powered by Disqus
Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."