Demagog.sk

Bugár pre Rádio Expres

Braňo Závodský Naživo, 13. novembra 2018. (videozáznam relácie)
Moderátor: Braňo Závodský

Predseda Národnej rady SR a predseda strany MOST-HÍD Béla Bugár bol hosťom relácie Braňo Závodský Naživo 13. novembra 2018. Bugár sa venoval hlavne výsledkom komunálnych volieb a jeho kandidatúre na post prezidenta SR.

Štatistiky diskusie

3   1  
1   0  

Pravda     Nepravda     Zavádzanie     Neoveriteľné

Výroky

„…napríklad v Új Szó som spomenul, (…) práve toto som spomenul Dunajskú Stredu, spomenul som aj Šamorín (že kandidáti MOST-HÍD neuspeli v týchto mestách, pozn.) (…).“

„…namiesto 88 starostov (a primátorov, pozn.) máme (MOST-HÍD, pozn.) 127.“

„…Rožňavu sme stratili, ale získali sme Fiľakovo, získali sme Kráľovský Chlmec, získali sme Čierne nad Tisou (…).“

„…ani sme (strana MOST-HÍD, pozn.) nemali (krajské mestá, pozn.) (…).“

„…áno bola (Jana Vaľová, pozn.) spoločná (kandidátka na post primátorky Humenného v roku 2014 s podporou strany MOST-HÍD, pozn.).“

Prepisy diskusných relácií poskytuje NEWTON Media, spol. s r.o… O spôsobe hodnotenia na tejto stránke nájdete viac informácií na stránke Hodnotenie na Demagog.sk.


comments powered by Disqus
Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."