Demagog.sk

Nové vedenie policajného zboru, kandidáti na ústavných sudcov

O 5 minút 12, 3. júna 2018. (videozáznam relácie)
Moderátor: Martin Strižinec

V nedeľu 2. júna boli hosťami relácie RTVS O 5 minút 12 podpredseda NR SR Andrej Hrnčiar (MOST-HÍD) a poslanci NR SR Miroslav Beblavý (SPOLU), Tibor Bernaťák (SNS) a Boris Kollár (SME RODINA). Hlavnými témami relácie boli nové vedenie Policajného zboru SR, voľba kandidátov na ústavných sudcov a novela zákona o politických stranách a politických hnutiach.

Štatistiky diskusie

1   1  
0   2  
5   2  
0   1  
7   3  
0   1  
5   0  
0   0  

Pravda     Nepravda     Zavádzanie     Neoveriteľné

Výroky

„…my (Hnutie SME RODINA, pozn.) máme dnes 1 300 členov, (…).“

„…máme (Hnutie SME RODINA, pozn.) všetky kontrolné orgány, rozhodcovskú komisiu, (…).“

„…SNS, ktorá je, ktorá má 5 tisíc členov (…).“

„…my (Hnutie SME RODINA, pozn.) (…) máme 60 okresných organizácií (…).“

Prepisy diskusných relácií poskytuje NEWTON Media, spol. s r.o… O spôsobe hodnotenia na tejto stránke nájdete viac informácií na stránke Hodnotenie na Demagog.sk.


comments powered by Disqus
Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."