Demagog.sk

Remišová a Pellegrini v O5M12

O 5 minút 12, 11. marca 2018. (videozáznam relácie)
Moderátor: Martin Strižinec

V nedeľu 11. marca boli hosťami relácie O 5 minút 12 poslankyňa NR SR Veronika Remišová (OľaNo) a nový premiér a podpredseda strany SMER-SD Peter Pellegrini. Hlavnou témou bola aktuálna politická a spoločenská situácia po vražde novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej.

Štatistiky diskusie

 
16   0  
0   1  
8   1  
2   2  

Pravda     Nepravda     Zavádzanie     Neoveriteľné

Výroky

„…ja som mal tu česť osobne rokovať s celou delegáciou (Európskej komisii, pozn.) a mal som možnosť aj s pánom ministrom Kažimírom, na spoločnom rokovaní, informovať ich o opatreniach, ktoré prijímame v oblasti boja proti daňovým únikom a tam Slovenská republika naozaj, za posledné roky, dosiahla výrazný pokrok, čo uznáva aj komisia.“

„Viete, čo tam (v správe Európskej komisii, pozn.) je napísané? Že Slovensko prijalo v roku 2017 významné opatrenia, ktoré majú zvýšiť transparentnosť a efektivitu čerpania.“

Prepisy diskusných relácií poskytuje NEWTON Media, spol. s r.o… O spôsobe hodnotenia na tejto stránke nájdete viac informácií na stránke Hodnotenie na Demagog.sk.


comments powered by Disqus
Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."