Demagog.sk

Danko v O5M12

O 5 minút 12, 4. júna 2017.
Moderátor: Martin Strižinec

V relácií "O 5 minút 12" sa 4. júna 2017 stretli predseda Národnej rady SR, Andrej Danko a predseda Poslaneckej snemovne českého parlamentu, Jan Hamáček. Ústrednou témou ich diskusie bola úloha národných parlamentov v EÚ a celkové smerovanie EÚ.   

Štatistiky diskusie

5   1  
0   0  

Pravda     Nepravda     Zavádzanie     Neoveriteľné

Výroky

„…máme za sebou aj uznesenie Národnej rady, kde sme sa zaviazali a vyzývali naozaj vládu k tomu, že aby sme dosiahli 1,6% (…) naša armáda je zastaraná do výzbroje, do techniky“

„…z útoku, ktorý sme mali na Slovensku voči našej ministerke, naozaj s listom, ktorý bol kontaminovaný americiom…“

„uniklo pár informácií u nás, ako naše zložky pomohli pri spolupráci a zabraňovaniu teroristickým útokom“

„…150 poslancov teraz bezproblémovo súhlasí s otváraním listov, napriek škandálu…“

„…toto nie je stanovisko oficiálne Nemecka, ktoré hovorí, že sú poškodzované ľudské práva alebo právny systém v Maďarsku a Poľsku, také slova nezazneli…“

„… odmakáš osem hodín, hoci v nejakom štáte už normálne chodí do práce len šesť hodín…“

Prepisy diskusných relácií poskytuje NEWTON Media, spol. s r.o… O spôsobe hodnotenia na tejto stránke nájdete viac informácií na stránke Hodnotenie na Demagog.sk.


comments powered by Disqus
Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."