Demagog.sk

SNS a Most — volebné programy 2012

Iné, 10. marca 2012.
Moderátor: —

SNS a Most — Híd, strany s najmenším počtom faktických výrokov vo svojích programoch. Ak odhliadneme od drobného pochybenia v ktorom SNS neráta medzi susedov Slovenska Rakúsko, tak sme v uvedených výrokoch nenašli významnejšie prešľapy.

Štatistiky diskusie

 
4   0  
1   1  
0   0  
0   1  

Pravda     Nepravda     Zavádzanie     Neoveriteľné

Výroky

„Potravinová sebestačnosť klesá …“

„SNS na rozdiel od iných strán, nemá zviazané ruky členstvom v nijakej internacionále či frakcii Európskeho parlamentu.“

„Slováci platia európske ceny energií, benzínu, tovarov aj potravín, ale majú k priemeru v EÚ »socialistické« platy.“

„Zmeníme zlé rozhodnutie dožívajúcej vlády, ktorým budúce mamičky stratili od januára tohto roka možnosť získať, prípadne zvýšiť si materskú dávku dobrovoľným pripoistením.“

Prepisy diskusných relácií poskytuje NEWTON Media, spol. s r.o… O spôsobe hodnotenia na tejto stránke nájdete viac informácií na stránke Hodnotenie na Demagog.sk.


comments powered by Disqus
Michal Havran ml.

Michal Havran ml.

Slovenský syndikát novinárov

„Demagog.sk ukazuje, že politické lži sú pre politikov častokrát jediným spôsobom, ako hovoriť s voličmi. Demagóg ukázal, že politici nás považujú za príliš slabých nato, aby sme počúvali pravdu. Demagóg a jeho čitatelia dokazujú opak. Nechceme milosrdnú lož, chceme poznať pravdu."

Marián Leško

Marián Leško

autor komentárov pre týždenník Trend

„Projekt Demagog.sk som si všimol už v čase, keď ešte nebol ani projektom. Ako každý, aj ja mám rád, keď časť mojej práce za mňa vykoná niekto iný. A páči sa mi, že ju vykoná tak, ako by som ju chcel robiť aj ja sám. Keby ste neboli, chýbali by ste mi."

Gabriel Šipoš

Gabriel Šipoš

Transparency International Slovensko

„Ak chceme, aby v televíznych politických diskusiách nevyhrával najkrajšie oblečený ci najplynulejší rečník, ale najpravdovravejší, treba verejnosti aj novinárom pomôcť s faktickou kontrolou výrokov. Nik to u nás nerobí dôslednejšie ako Demagog.sk."